O czym świadczą objawy boreliozy przy negatywnych wynikach?

Dzień dobry. Mam objawy świadczące o boleriozie. Choc testy wyszły ujemne ale babeszjoza wyszła dodatnia. Cierpię od kilku lat. Chciałabym się poddać leczeniu metodą Rifa. Może ktoś z państwa podpowiedzieć czy to skuteczna metoda? Malgosia

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie to są objawy ? Jakie testy zostały wykonane ? Nie sadze aby powyższa metoda miała wiarygodne badania klinicznego

Witam serdecznie,

Proszę skonsultować się z lekarzem lub naturopatą, zajmującym się leczeniem chorób odkleszczowych i wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie metodę leczenia. Właściwie prowadzone terapie naturalne, medycyna niekonwencjonalna mają bardzo dobre wyniki leczenia chorób odkleszczowych.

Pozdrawiam,
Marcelina Szulżycka

http://dietetyk-wroclaw.eu/