O czym świadczą zmiany wysiękowe w obwodowych wyrostka sutkowego lewego?
Witam! Proszę o interpretację wyników badania MR głowy z rezonansem.Przytoczę 2 najbardziej interesujące mnie stwierdzenia: -zmiany wysiękowe w obwodowych wyrostka sutkowego lewego. -rozsiane drobne ogniska naczyniopochodne w obu półkulach mózgu. Kobieta lat 69

KOBIETA, 69 LAT ponad rok temu
Witam!
Wyrwane z kontekstu zdania nie nadają się do interpretacji, nie można tworzyć obrazu zdrowia lub choroby w oparciu o fragmenty opisu badania.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.