O czym świadczy ból łydek i kostek?

Witam, od marca zaczelam biegac,wcześniej raczej nie uprawialam sportu.Biegam po 5km trucht/marsz.Jednak ostatnio zaczęło bardzo boleć z przodu łydki i jakby kolo kostek.Biegalam na siłę,az naprawde musiałam zrobic kilkudniowa przerwę.Bol nadal jest gdy próbuje sie rozciagac albo podbiec.Czy mogłam nabawic się stanu zapalnego?Lepiej odpocząć czy rozciągać mięśnie i np na razie tylko chodzić?Nie chce pogorszyc obecnego stanu Ale zależy mi na utrzymaniu formy.

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że napewno odpoczynek. proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.