O czym świadczy ból w dolnej części pleców po lewej stronie, zwłaszcza rano po przebudzeniu?

Witam serdecznie mam na imię Michał i mam 31 lat. Od jakiegoś czasu czuję ból w dolnej części pleców po lewej stronie zwłaszcza rano po przebudzeniu, po oddaniu moczu ból ustępuje od razu lub za kilka chwil. Dzisiaj zauważyłem, że ból odczuwam cały dzień i nie czuję że chce mi się sikać gdy ból się nasila poprostu idę oddać mocz i ból w pewnym stopniu zanika. Dodam na koniec , że oprócz tego bólu czuję się bdb. nie mam gorączki itp. Bardzo proszę o podpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna diagnostyka, wykonanie badanie usg, wykonanie badań laboratoryjnych z krwi i moczu. a przede wszystkim udanie się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.