O czym świadczy brązowe i wodniste plamienie w 11. dniu cyklu?

Witam. Dziś mam 11 dc i pojawiło się u mnie wodniste i brązowe plamienie. Nic mnie nie boli, natomiast sam fakt tej wydzieliny jest bardzo stresujący. Czy to może być krwawienie okołoowulacyjne, czy za szybko? Czy to może być skutek stresu albo infekcji, którą teraz przechodzę?

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to być objaw infekcji, a nawet samej ciąży,w której często występują plamienia. W razie niepokoju sugeruję kontrolę u ginekologa.
Pozdrawiam