O czym świadczy brązowe plamienie podczas stosowania 5. opakowania Vibin Mini?

Witam, mam 19 lat od od czterech miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne vibinimini (jestem teraz przy piątym opakowaniu). Do tej pory wszystko było dobrze, lecz przy tym piątym opakowaniu w 11 dniu dostałam delikatnego ciemno brązowego plamienia ( dodam, że w tym dniu kochałam się z moim chłopakiem) i plamienie to trwa już 6 dzień, jego kolor lekko się zmienia jest jaśniejszy, plamienie to jak i jego kolor nasila się po wysiłku, przy oddawaniu moczu czasem odczuwam nieprzyjemne uczucie

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa i badanie. Być może zaburzenia hormonalne