O czym świadczy brązowe plamienie i kłucie jajników po pominięciu tabletek Vibin Mini?

Witam serdecznie. Od ponad roku biorę tabletki anty vibin. Jednak w lutym zdarzyło mi się kilka razy nie wziąć tableki. kolejne opakowania brałam już sumiennie. .jednak w marcu i kwietniu wtedy kiedy powinnam dostać okres mam tylko brązowe plamienie które trwa Góra dwa dni. Boli mnie także czasem podbrzesze i mam jakby kłucie szyjki . Czy to problemy hormonalne przez to że nie brałam tych tabelek.? Proszę o odp. Wizytę u gin mam dopiero pod koniec kwietnia

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze przyczyna mogą być zaburzenia hormonalne proponuje udac się do lekarza ginekologa