O czym świadczy mniej obfity okres?

Witam.mam 36 lat.urodziłam mając 33 lata. Wczesniej miałam 2 poronienia w 9 tyg.Mam miesiączke od 11 roku życia Iod pewnego czasu cykl co 31 dni. Moje pytanie brzmi czy jak kiedys mialam okres obfity I prawie tydzień a teraz 2-3 dni normalny to coś znaczy? chce się starac o drugie dziecko.pozdrawiam Agnieszka

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze starac się można a jednocześnie zrobić diagnostyke hormonalna