O czym świadczy okres po zażyciu tabletki po?

Witam. W tamtym tygodniu skończył mi się okres. 6 dni temu zazylam tabletkę "dzień po" levonelle ( mieszkam w UK). Dziś dostałam coś jak okres , krwawienie. Poza tym żadnych innych objawów. Czy to jest normalne ? Dzieje za szczegółowa odp.

Lek. Tomasz Budlewski

jak przyjęcie tabletki ma się do krwawienia miesięcznego? sądzę że może być wskazana wizyta u ginekologa.