O czym świadczy opis MR 46-latki?

Mam 46 lat, jestem kobietą i dostałam opis po rezonansie magnetycznym. Prosiłabym o pomoc jego zrozumienia i co mnie czeka w przyszłości: OPIS: Badanie MR kręgosłupa L/S bez kontrastu. Na poziomie L4/L5 widoczna jest okrężna wypuklina krążka m/kregowego z cechami pęknięcia pierścienia włóknistego modelująca worek oponowy. Wymiar strzałkowy worka oponowego wynosi 13,5mm. Na poziomie L5/S1 widoczna jest centralna wypuklina krążka m/kregowego modelująca worek oponowy. Wymiar strzałkowy worka oponowego wynosi 15mm. Odwodnienie w/w krążków m/kręgowych. Konfliktu krążkowo-korzeniowego nie stwierdza się. Otwory m/kręgowe nieprzewężone. Zmiany typu Modic 2 w obrębie przyległych części trzonów kręgów na poziomie L5/S1. W kanale krzyżowym, na poziomie S2 widoczna jest torbiel okołokorzeniowa średnicy 21mm. Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

jakie dolegliwosci, jaka praca? proszę zgłosić się do lekarza zlecającego powyższe badanie Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.