O czym świadczy plamienie po stosunku?

Witam.w trakcie stosunku dostalam silnego krwawienia ktore po godzinie ustalo calkowicie ale na drugi dzien mam delilatne rozowe plamienia tez tylko jakis czas. Powiem ze jestem jest w trakcie brania duphastonu i by wyregulowac cyle bo mialam je po 23 dni a dzis jest juz 28 dzien i czekam na okres...co to mpze byc?

Lek. Michał Lenard

Jeżeli krwawienie miesiączkowe nie pojawi się przez kolejny tydzień, to wskazana będzie wizyta u ginekologa, który Panią zbada i zdecyduje o odpowiednim postępowaniu. Pozdrawiam!