O czym świadczy przedłużające się krwawienie?

Witam. 29 maja dostałam miesiączkę krew leci do dnia dzisiejszego. Boli mnie prawy jajnik. Zawsze miałam miesiączki regularne trwające do 5, 7 dni nie dłużej. Co może być przyczyną tak długiego krwawienia? Czy powinno umówić się na wizytę kontrolna?

Lek. Michał Lenard

Tak, warto będzie skonsultować problem z ginekologiem, który Panią zbada, zleci odpowiednie badania dodatkowe i zdecyduje o postępowaniu. Pozdrawiam!