O czym świadczy senność, bóle głowy i drętwienie twarzy?

Witam.Jestem strasznie nerwowa. Każdy mówi,że nerwica jednak ja boję się, że mam guza w głowie. Głowa czasami mnie pobolewa, drętwieje mi czasami delikatnie twarz, jestem ospała,senna,zmęczona,chcę mi się wymiotować,płakać,nie mam sił (lekarz przeisał mi żelazo,bo mam jego niedobór)nie mogę się skupić, cała się trzęsę,mam problemy z pamięcią,czuję się jakbym żyła tylko jednym momentem, boję się przyszłości, odczuwam ścisk głowy i czoła i mam zatkany nos oraz problemy z jedzeniem. Co to jest?

Witam, najprawdopodobniej są to objawy nerwicy lękowej z symptomami somatycznymi.
Osiągneła Pani już taki poziom stresu, że cały organizm ulega rozregulowaniu.
PIerwsza rzecz to do psychoterapeuty albo psychologa zajmującego się redukcją stresu.
Jeżeli nie znajdzie Pani takiego to może Pani skorzystać z porady przez Skypa u mnie.
Szczegół na moim profilu tam także linki do przeczytania
https://portal.abczdrowie.pl/stres-ten-podstepny-morderca-zabija-po-cichu
http://www.psychotherapie-live.de/nerwica/

Jednak dla świętego spokoju może sobie Pani zrobić MRT mózgu.

Pozdrawiam ciepło