O czym świadczy senność i brak koncentracji?

Niepokoją mnie od ponad roku objawy: brak koncentracji,bardzo pogorszona pamięć,ciągła senność,czasami czuję jakbym była w półśnie,spore wypadanie włosów,wahania nastrojów,ból głowy tak silne,że mam odruchy wymiotne,zdarza się on około raz na miesiąc,ciągle jestem spragniona,mój głos stał się delikatnie ochrypły.Nie mam stresu,problemów ze snem,nie chrapię.Wyniki z krwi,TSH,usg tarczycy,tomografia głowy okej.Chodzę od 2miesięcy 3-5razy w tyg na siłownię,jem zdrowo,waga spada.Proszę o podpowiedź.

Dzień dobry. Opisuje Pani objawy, które bardzo często mają podłoże psychologiczne. Często nie jesteśmy w stanie samodzielnie określić przyczyny zaburzeń nastroju czy jego ogólnego pogorszenia, ale właśnie w tym zakresie pomocna jest diagnostyka psychologiczna i w jej efekcie dalsze wskazania. Proszę rozważyć konsultację z psychologiem lub psychoterapeutą. Czasem wystarcza kilka wskazówek, które są bardzo pomocne w zmaganiach z codziennością. Pozdrawiam serdecznie.

Witam Panią
Prawdopodobnie Pani problemy są natury psychologicznej.
Przede wszystkim ważne jest, żeby Pani problem
został prawidłowo zdiagnozowany.
Myślę, że najskuteczniejszym sposobem dotarcia do przyczyny
i znalezienia sposobu rozwiązania problemu jest podjęcie
odpowiedniej terapii psychologicznej.
Zachęcam do omówienia problemu z psychologiem.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl