O czym świadczy śródpiersie górne z uwypukleniem?

Witam. Dzis otrzymalam wynik RTG klatki piersiowej bok w opisie jest informacja: Srodpiersie gorne po stronie prawej tworzy uwypuklenie sr. ok. 3 cm- powiekszone wezly chonne? Konieczna dalsza pilna doagnostyka-CT. Bardzo sie boje prosze o pomoc czy mam sie czwgos obawiac????

Dzień Dobry Pani,

Rozumiem, tak jak potrafię, jakiego może Pani doświadczać niepokoju.

Bazując na opisie Pani wyniku, wskazana jest dalsza, kontrolna diagnostyka, celem rozwiania Pani obaw.
Z mojej strony chcę Pani powiedzieć, że ok. 90 % tego o czym myślimy, to po prostu nie wydarza się...

Wspieram Panią mentalnie i życzę tylko pomyślności,
irena.mielnik.madej@gmail.com