O czym świadczy szybki spadek poziomu TSH?

Witam w tamtym roku przeszlam operacje tarczycy mam wyciety prawy plat . Od zeszlego roku mam objawy niedoczynnosci wiec w lutym tego roku bylam w Polsce aby zrobic sobie badania moje tsh bylo 5.4 reszta w normie lekarz powiedzial ze mam niedoczynnosc i byc moze haszimoto i przepisal mi letrox75. Po tyg brania leku wrocilam do Angli i zrobilam badania jeszcze raz tsh wyszlo mi 2.7 czy to mozliwe tak szybko tsh poszlo w dol ? niewiem co robic ?

Lek. Tomasz Budlewski

Czy normy badania są takie same? Proponuję powtórzyć jeszcze raz badanie