Czy po operacji tarczycy nie muszę brać leków?

witam jestem po operacji prawego plata tarczycy moje tsh w lutym wynioslo 5,4 po tyg brania letrox 75 mialam 2,7 . kazdy lekarz mowi mi co innego jeden ze mam niedoczynnosc a drugi ze jestem zdrowa dodam ze mam objawy niedoczynnosci . dzis lekarz powiedzial ze mam przestac brac tabletki i za 6 tyg powtorzyc badanie niewiem co robic ?tf3 i tf4 i w normie . czy to mozliwe ze po operacji nie musze brac zadnych lekow i ze tarczyca funkcjonuje normalnie?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli był operowany tylko prawy płat to możliwe ze nie trzeba leczenia. Proponuje kierowac się zaleceniami lekarza badającego