O czym świadczy wielkość zarodka w ciąży?
W 6 tyg I 1 dniu od om był tylko pusty pecherzyk ciążowy 14.5mm bez zarysow płodu tydzień później 7tydz 1 dzień pojawił się zarodek Crl 3.9mm oceniany na 6 tydz lecz pecherzyk 21 mm czytałam że wielkość pecherzyka dla 6 tyg może być od 14-25mm czy wielkość zarodka sugeruje że owulacja była później np W 20tc dodam że podrozowalam samolotem

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Ciężko powiedzieć a czy miesiączki były regularne ? Czy było oznaczane beta hcg?