O czym świadczy wynik badania na toksoplazmozę?

Proszę o interpretacje mojego wyniku toksoplazmozy: IgG (met. ECLIA) mam wynik IgG powyżej 650U/ml norma 0-10 a IgM (met.ECLIA) 0,43 COI normy są <0,8 wynik ujemny 0,8-1,5wynik wątpliwy >1,5 wynik dodatni. proszę o szybka odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki mogą wskazywać na dawniejsze zakażenie lecz bez awidnosci nie można się wypowiedzieć