Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 2 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wynik badania w kierunku toksoplazmozy 31-letniej osoby

to jeszcze raz ja przepraszam ale nie wpisalam wszytkiego a chciala bym wiedziec co ten wynik oznacza??????Toxoplazmoza IgG-(X43) 310,0 IU/ml 0-3 H Test IU/ml <1,0 wynik ujemny IU/ml>1,0<3,0 wynik wątpliwy IU/>3,0wynik dodatni test drugi (po trzecim tygodniu)IU/<1,0 wynik ujemny IU/ml>1,0<30,0 wynik watpliwy IU/ml 30,0 wynik dodatni Toxoplazmoza IgM(X45) Ujemny COI COI<0,8wynik ujemny COI>0,8<1,0 wynik wątpliwy COI>1,0 wynik dodatni prosze mi powiedziec co znaczają te wyniki??????
KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu

#dziejesienazywo: Czym jest wirus HIV i jaka jest skala jego występowania

Charlie Sheen oficjalnie przyznał, że jest nosicielem wirusa HIV, co ukrywał przez wiele lat. Jak wyglądają statystyki zachorowalności w Polsce i na świecie? Czym jest wirus HIV? Kto znajduje się w grupie ryzyka i w jaki sposób sprawdzić, czy jesteśmy jego nosicielami. Czy każda osoba zakażona wirusem HIV zachoruje na AIDS? Na te i inne pytania odpowiada gość Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej - immunolog dr Paweł Grzesiowski.

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Wynik świadczy o infekcji w przeszłości i w sytuacji objawów klinicznych o świeżym zakażeniu (poziom IgM niejednoznaczny). Należy skonfrontować ze stanem klinicznym.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy