O czym świadczy wynik MRI głowy 25-latka?

Proszę o interpretację MRI głowy. Skierowanie z powodu zaburzeń snu i nerwicy lękowej. EEG w normie. Czym jest ta 2 mm zmiana? Pojedyncze 2mm ognisko niespecyficznej demielinizacji w płacie ciemieniowym prawym, najpewniej naczyniopochodnej, poza tym sygnal istoty bialej i szarej mózgowia prawidłowy, bez zmian ogniskowych oraz bez obszarów restrykcji dyfuzji, bez patologicznego wzmocnienia po dożylnym podaniu kontrastu. Ciało modzelowate w normie. Układ komorowy nieprzemieszczony,nieposzerzony.

Witam!
W zasadzie wynik RM głowy nie powinien budzić większego niepokoju. Stwierdzone dwumilimetrowe ognisko w istocie białej sprawia wrażenie nieczynnej naczyniopochodnej zmiany. Poza tym wynik jest prawidłowy. Naczyniopochodnych drobnych zmian w istocie białej nawet się nie leczy. Proszę prawidłowo leczyć swoje zaburzenia nerwicowe: psychoterapia i leki p/lękowe.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.