O czym świadczy wynik progesteronu na poziomie 8,5?

Witam, jestem w 30 dc nie dostałam okresu (mam regularny co 28 dni) staram się z mężem o dziecko. Dzisiaj zrobiłam test beta hcg i poziom progresteronu. Betahcg wyszło <1,20 a progesteron 8,5. Czy mogę się dowiedzieć co oznacza wynik progesteronu? Nie mam okresu A to mnie martwi bo ciąży nie ma....I mam nadzieję że żadnego torbiela też bo przypuszczam że progesteron byłby wyższy. Z góry dziękuję za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc coś więcej powiedzieć konieczne badanie lekarskie. Proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa. Bez podania norm dla progesteronu nie można się wypowiedzieć