O czym świadczy wynik RTG kręgosłupa 59-latki?

Witam . Moja mama odebrała dziś wyniki RTG kręgosłupa. Brzmią one tak : zwężona tarcza m/kregowa l3-l4. Drobne osteofity na trzonach kręgów L3 L4. Pogłębienie lordozy lędźwiowej. Zwapnienia odpowiadające zmianom miażdżycowym w aorcie brzusznej i naczyniach biodrowych-obustronnie. Proszę o odpowiedź co mamy z tym dalej robić. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Udac się do lekarza rodzinnego aby po zbadaniu zdecydował o konieczności wizyty u chirurga naczyniowego i lub ortopedy