O czym świadczy wzrost poziomu prolaktyny w godzinach nocnych?

Witam. Stezenie mojej prolaktyny naczczo jest zawsze w normie. Od 10 do 18. Natomiast bardzo wzrasta w nocy. O 2.00 wynosi 52,a o 5 rano 41. Jestem osoba bardzo nerwowa. Lecze sie od niedawna na nerwice lekowa. Miesiaczkuje regularnie. Mam cykle owulacyjne,potwierdzone w klinice,natomiast po podaniu metoclopramidu moja prolaktyna wzrosla 24 krotnie. Czy moge miec guza???Dodam,ze wyszedl mi podwyzszony androstendion-5.99 gdzie norma jest do 2.4. Testosteton mam 0.45 gdzie norma jest do 5.3,DHEAS O4 idealnie w normie,a 17-oh 1.28 gdzie norma jest do 1.3. Z objawow potworny lojotok i wypadanie wlosow,w zasadzie lysienie. I lekkie owlosienie tam gdzie nie potrzeba. Mam 34 lata. Co mi jest bo zwariuje????

Pozdrawiam i zapraszam