O czym świadczy złe samopoczucie podczas leczenia niedoczynności tarczycy?

Quran mam 39 lat lecze sie na niedocZynnosc tarczycy no I mam gruczolaka na przysadce mozgowej biore lek levothyroxine na tatczyce i norprolac na prolaktyne poniewaz mam tez wysoka :/ od paru dni zle sie czuje puls przyspieszony a jestem niskocisnieniowcem juz nie wiem jak mam sie leczyc :/prosze o odpowiedz co mam robic ?...dodam ze lec ze sie juz albo dopiero 3 miesiac.....

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to dodatkowo jakaś choroba a nie skutek przyjmowanych leków . Sugeruję kontrolę u swojego lekarza rodzinnego, który zbadana panią ,wykona EKG i zadecyduje o dalszym postępowaniu.
Pozdrawiam