O jakich chorobach świadczą nerwobóle stawów i kości?

Witam od około 2 miesięcy mam nerwobóle stawów i kości są to lekkie chwilowe kłucia i kręcenia w stawach i kościach po czym ustają po kilku sekundach dodatkowo czuję czasami trzeszczenie w stawach w listopadzie miałem robioną morfologię lekarz powiedział że wyniki są ,,wzorowe" bóle zaczęły się po połowie grudnia a na początku grudnia lekko się przeziębiłem miałem zatkane uszy i szum.Mam 26 lat czy to może być białaczka lub szpiczak ?

Witam, na początku chwila spokoju. Poprosze aby Pan poprosił o wykonanie badania krwi na próbuje reumatyczne u lekarza pierwszego kontaktu można zapytać o skierowanie w ramach NFZ.
Założone uszy I szum jest często objawem przeziębienia.
Zapytać u lekarza aby rozwijał Pana podejrzenia do najgorszych diagnoz, które Pan wypisał - zrobić dokładną diagnostykę.

Warto być optimistą I dokładnie zdiagnozować się