O jakim tygodniu ciąży świadczy wynik beta HCG 4554 mIU/ml?

Dzień dobry mój wynik beta z dziś 16.11. to 4554 mIU/ml, ostatnia miesiączka miałam 11.10. Chciałabym się dowiedzieć który to tydzień ciąży, i który tydzień od zapłodnienia, cykle mam średnio 30 dniowe. Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

zakres poziomu beta hcg odnoszący się do tygodnia ciąży jest dosyć szeroki i nie można jednoznacznie stwierdzić. konieczne jest usg i zobrazowanie wieku ciąży także wg usg.