Obawy przed implantem dla córki z niedorozwojem stopy

Witam moja córka urodziła się z niedorozwojem stopy prawej brak palca 5 , kości śródstopia .Córka ma teraz 7lat okazuje się że z wiekiem jej cała kończyna pomału rośnie i już ma różnice 16mm między nogą lewą ,jest o tyle krótsza .Lekarz prowadzący stwierdził że robi jej się koślawość stopy prawej i skierował nas na operacje w której chce dać jej implant .Ale ten implant trzeba wymieniać co 2lata ewentualnie co rok jeśli córka urośnie .Nie wiem czy mogę podjąć taką decyzje jako mama mam obawy .

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza ortopedy i powiedzieć o wszystkich wątpliwościach. Sądzę że razem z lekarzem prowadzącym leczenia ustali Pani najbardziej optymalne postępowanie. Proponuje kierować się jego zaleceniami.