Obawy przed zakażeniem bakteryjnym i niewydolnością wielonarządową

mam wielostawowe bóle,bole i zawroty głowy, ucha srodkowego, serca, bole i drgawki w jamie brzusznej, ból nerek, mam płytki oddech i suchy kaszel bol krtani bóle pleców, ostatnio nerek, w badaniu tk głowy stan zapalny prawej zatoki szczękowej,usg jamy brzusznej dobre ,wymaz z cewki mocz ericherichia coli , streptococcus agalatiae, nieleczony, schudłem w roku 15 kg obawiam sie zakazenia bakteryjnego i niewydolności wielonarzadowej jaki badania mam zrobic? by to potwierdzic?od jakiego LekarzaSkierow

Niewydolność wielonarządowa to stan bardzo ciężki zdarzający się w szpitalu i jest konsekwencją bardzo ciężkich schorzeń.To nie pani problem. Pani problemem sądząc po pytaniu to dwa ogniska zapalne: zatoki i układ moczowy. W takim przypadku często antybiotykoterapia przynosi dobry efekt. Trzeba jednak pamiętać , że u kobiet infekcje układu moczowego mogą bardzo często nawracać, a zmiana w zatoce może wymagać specjalnego postępowania laryngologicznego.