Obecne bezpostaciowe masy białkowe i fagocyty

Witam Nakłuto mi torbiel piersi uzyskując półpłynną treść . W osadzie z płynu obecne bezpostaciowe masy białkowe i fagocyty - obraz torbieli prostej . Chciałabym wiedzieć co oznacza ten wynik i co należy zrobić . Pozdrawiam Teresa

Witam! Torbiele proste to łagodne zmiany sutka powstające zazwyczaj na skutek zaburzeń równowagi hormonalnej. Nie ma powodów do niepokoju.