Obecność dehydrogenazy glutaminianowej - wynik dodatni

Dzień Dobry!!! Mam 34 lata. Oto wynik badania: ,,Test na obecność dehydrogenazy glutaminianowej - dodatni. Test na obecność toksyny A/B C.Difficile - ujemny. Uwaga: Powyższy wynik nie potwierdza ani nie wyklucza obecności toksynotwórczego szczepu C. Difficle. W celu potwierdzenia toksynotwórczości szczepu wskazane badanie metodami molekularnymi lub hodowlanymi" Moja pani doktor kazała powtórzyć badanie za m-c, nic mi nie przepisała, nadal mam luźne stolce ze śluzem. Czy mogę tyle czekać?

Czekać na badanie można. Ake czekać z przyjmowaniem dobrego probiotyku nie można. Proszę znaleźć dystrybutora koncentratu Joy Day i stosować trochę więcej niż piszą na opakowaniu.