Obecność hypoechogenicznego ogniska barku
Chciałam się zapytać co to jest takiego Obecność hypoechogenicznego ogniska barku. Bo babcia miała robione Usg stawu barkowego i to to jej wyszło Ale za bardzo nie wie co to jest dodam jeszcze że babcia ok4 lat temu miała raka w piersi miała operację Ale pierś ma całą i boi się babcia ze to mogą być przezuty

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Jest to za mało informacji aby odpowiedzieć na pytanie. Sugeruję wizytę u lekarza zlecającego badanie.
Pozdrawiam.
Lek. Tomasz Budlewski
Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.