Pod przeponą ognisko hipodensyjne śr. 28 mm, wzmacniające się w czasie badania klatki piersiowej

Witam,proszę o informację ,co oznacza opis"pod przeponą ognisko hipodensyjne śr.28mm,wzmacniające się w czasie badania klatki piersiowej." Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki i poznanie większej ilości informacji medycznych. Proponuje koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.