Obecność jednego zęba więcej u 5-letniego dziecka

Witam. Pytanie moje polega na tym że ostatnio dopatrzyłam się u mojej 5 letniej córki że ma o 1 zęba więcej, Z tego co się orientuje dziecko ma 20 zębów lecz moje dziecko ma w dolnej szczęce 11 z czego po prawej stronie szczęki 6. Do wizyty u stomatologa mamy jeszcze miesiąc a to niestety nie daje mi spokoju. Z góry dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam

Bez obaw. Proszę spokojnie poczekać do wizyty u stomatologa, który stwierdzi jakim zębem jest opisywany ząb.