Obecność nielicznych ognisk o średnicy do 4mm w istocie białej półkuli mózgu

Witam. Ostatnio robiłam MR (Głowa bez kontrastu) I dostałam taki wynik. Czy ktoś mógłby odczytać mój wynik?? Obrazowanie głowy medotą rezonansu magnetycznego, wykonane sekwencjami FSE w obrazach T1 i T2 zależynch oraz FLAIR, uzupełnione skanami dyfuzyjnymi. Badanie wskazuje w istocie białej półkuli mózgu obecność nielicznych ognisk o średnicy do 4mm, hiperintensywnych w obrazach T2 i FLAIR, o lokalizacji okołokomorowej i głównie podkorowej. Jestem kobietą mam 55 lat.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wymaga interpretacji w oparciu o aktualny stan kliniczny. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.