Co oznacza mózgowie bez uchwytnych zmian ogniskowych, bez ognisk patologicznego wzmocnienia?

RM głowy z i bez kontrastu. Proszę o rozszyfrowania wyniku. Badanie wykonano w sekwencjach SE, FSE uzyskując obraz T2 oraz T1. Wykonano sekwencję FLAIR i dyfuzyjne. Po lewej nad komorą boczną w centrum półowalnym niewielki obszar 5x2mm hiperintensywny w T2 i FLAIR, izotensywny w T1 bez wzmocnienia - naczynopochodny? Mózgowie bez uchwytnych zmian ogniskowych. Bez ognisk patologicznego wzmocnienia. Układ komorowy symetryczny bez uchwytnych zmian.

Witam!
Poza niewielkim obszarem 5x2 mm, ocenionym jako prawdopodobnie naczyniopochodny, nie stwierdzono odchyleń od normy - czyli nie ma większych problemów.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.