Obecność plamy w obrębie policzka a możliwe dolegliwości

Witam, dziś rano zobaczyłam u siebie plamkę wewnątrz policzka po lewej stronie jamy ustnej, jest mała, nie boli, nie odstaje i wygląda jak ciemny pieprzyk. Naczytałam się w internecie o czerniaku i od rana chodzę w nerwach. Dentysta, u którego dzisiaj byłam powiedział, że nie wie co to jest, bo się na tym nie zna.. Co to może być? Bo już wychodzę z siebie, ciągle myślę, że to może być rak.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.