Obecność pokarmu w piersiach a ich bolesność

Witam! Syna nie karmię już prawie 5 lat ,wtedy mi ginekolog zapisała bromokryptynę na zanik pokarmu.Po tym czasie jak nacisnęłam to nadal z sutek wypłynął mi pokarm ,ale same kropelki,czasem jest to żółta wydzielina .Jak mowiłąm o tym ginekolog to powiedziała że nie ma to żadnego znaczenia.Mam pytanie czy 5 lat utrzymujący się pokarm może mieć znaczenie z bolesnymi piersiami ok 20 dnia cyklu ?

Aleksander Ropielewski

Przyczyną jest raczej typowa dla drugiej fazy cyklu zwiększona ilość progesteronu, która często powoduje tkliwość piersi w tym okresie cyklu.