Obecność zarodka a negatywne testy ciążowe
dzień dobry. mam dziś 52 dzien cyklu. testy ciązowe (4 sztuki) ani bHCG (2 badania z tym samym wynikiem na poziomie 0,1) nie wykazały ciazy. USG natomiast wykazało 2mm zarodek. Poza brakiem miesiączki nie mam żadnych objawów ciąży. Będę wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki/ informację co sie może dziać co powinnam robić.

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Sugeurję kontakt z ginekologiem. jeżeli zarodek znajduje się w jamie macicy możliwe, że wskazane jest stosowanie leków wspomagających jego prawidłową implantację i rozwój.