Obfita miesiączka o ciemnych skrzepach

Witam ma 26 lat jestem już mamą.Siedem lat temu miałam cesarskie cięcie,mam bliżniaków.Od dwóch miesięcy mam bardzo obfitą miesiączkę,bardzo duże ciemne skrzepy krwii,przy tym czuję się bardzo osłabiona ,mam zawroty głowy,jest mi słabo....

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję wykonanie podstawowych badań pod kątem anemii oraz ewentualnie konsultację ginekologiczną w celu wyjaśnienia przyczyny tak obfitych krwawień miesiączkowych.