Obfita miesiączka z rozciągliwym śluzem po poronieniu i łyżeczkowaniu

Witam, od czasu poronienia ( miałam łyżeczkowanie) w czasie miesiączku miewam coraz większe porcje krwi wymieszanej z rozciągliwym i galaretowatym śluzem. Kolor jasno czerwony. Porcje tej "mieszanki" są wielkości łyżki stołowej. Nie miewam silnych bólów brzucha, tylko bóle, od czasu do czasu podczas wypróżniania. Jeden raz zdarzyło mi się zemdleć w czasie okresu w toalecie. Miesiączka jest regularna. Trwa zazwyczaj 6-7 dni. Nie biorę tabletek antykoncepcyjnych.

Witam. Tego typu objawy nie są niepokojące, warto jednak wybrać się na wizytę do ginekologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie kliniczne.