Obfite i bolesne miesiączki u nastolatki

Witam. Od 14stu lat mam miesiaczke, od tamtej pory zaczely sie moje problemy. Sa one bardzo obfite i bolesne, oraz czesto sie przedluzaja i sa nieregularne ale bardziej niepokoja mnie duze skrzpy,ktore wygladaja jak kawalki "miesa" dodam, ze ponad 2tyg temu przeszlam operacje tradycyjna wyluszczenia torbieli z jajnikow. Czy te skrzpy sa grozne.?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogły być wynikiem zaburzeń hormonalnych wynikających z obecności torbieli jajników. Jest zatem duża szansa, że po zabiegu wyłuszczenia torbieli Pani objawy ustąpią lub znacznie zmniejszy się ich nasilenie. Gdyby się tak nie stało, sugeruję konsultację ginekologiczną.