Obfite krwawienie a spóźniający się okres

Witam. Mam problem, mam teraz okres i obficie krwawię, okres spóźnił mi się 2 tygodnie, z chłopakiem prawie codziennie przez 1-2 tygodnie robiliśmy palcówki, nawet po kilka razy. Boję się, pomocy! Mam 20 lat, współżyłam tylko 1 raz, nie biorę żadnych leków.
20 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!
Petting ("palcówka") raczej nie może być powodem ciąży (no chyba, że na palcach do pochwy przeniesiono spermę), więc opóźnienia miesiączki należy poszukać gdzie indziej. Być może wystąpiły u Pani zaburzenia hormonalne - warto udać się do ginekologa. Jeśli krwawienie jest bardzo obfite i niepokoi Panią, proszę udać się do ginekologa jak najszybciej, pomimo, że ma Pani miesiączkę.
Pozdrawiam!