Spóźniający się okres, brązowy śluz w trakcie owulacji i możliwość zajścia w ciążę w trakcie pettingu

Witam. Ostatni okres miałam 14 listopada. Dziś 30 grudnia, a okresu nie mam. Nie współżyję. Uprawiałam z chłopakiem petting, ale jak mówi nie dotykał mojego krocza penisem i nie miał na palcach spermy. Ostatni okres także spóźnił się 14 dni. W owulacji, po raz pierwszy miałam brązowy śluz. W tamtym tygodniu miałam jednodniowe brązowe plamienie. Czy w jakikolwiek sposób można zajść w ciążę przy pettingu? Dlaczego nie mam okresu ? Temperatura w pochwie to 37,2. Mierzyłam ją pierwszy raz.

Podczas wszelkich tego typu zabaw zajście w ciążę jest możliwe. Dodatkowo ma Pani zaburzenia cyklu i trudno wtedy przewidzieć owulację. Warto pomyśleć o jakiejś z profesjonalnych form antykocepcji. Jednak z uwagi na zaburzenia cyklu gorąco polecam wykonanie wcześniej diagnostyki hormonalnej (to zarówno rozmowa ze specjalistą jak i badanie poziomu hormonów we krwi), co pozwoli dobrać takie leczenie, które nie zaszkodzi.