Obfite krwawienie podczas stosowania Novynette

Proszę o poradę. W sobotę powinnam rozpocząć trzecie opakowanie Novynette. Podczas dwóch pierwszych przy 17stej tabletce pojawiało się obfite krwawienie z bólami brzucha trwające 4/5 dni. W przerwie 7dniowej również występuje krwawienie z odstawienia. Jest to uciążliwe. Do tego do 17tej tabletki odczuwam zawroty głowy i nudności, z wystąpieniem krwawienia wszystko mija. Do lekarza idę dopiero we wtorek. Powinnam wziąć 3 opakowanie? Czy możnaby wziąć inne tabletki po dłuższej przerwie niż 7dni?

Niestety nie można robić dłuższych przerw, Należy zmienić tabletki na troszkę mocniejsze. Zapraszam serdecznie w dniu jutrzejszym na wizytę . scmkrakow.pl