Obfite miesiączki i rak przedinwazyjny szyjki macicy

Witam, od 4 miesięcy moje miesiączki są obfite w 3-5 dniu i trwają 8-9 dni dochodzi do tego ból brzucha, dużo skrzepów ogólne osłabienie i stan przedgorączkowy. Dwa lata temu miałam robioną konizację szyjki macicy (rak przedinwazyjny) po czym w szpitalu lekarz powiedział że mam duże zrosty po wyrostku robaczkowym czy to może być przyczyną moich obecnych dolegliwości???

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy zdecydowanie nie mają związku ze zrostami po appendectomii. W celu wyjaśnienia przyczyny objawów sugeruję konsultację ginekologiczną.