Obfite plamienie z pochwy i częste oddawanie moczu a możliwość ciąży

Witam. Od wielu miesięcy miałam miesiączkę co do dnia, bez spóźnień, 7-8dnia każdego miesiąca. Ostatnio współżyłam z zabezpieczeniem 25października, kochaliśmy się w pozycji 'na jeźdźca' lecz nie doszło do wystrzelenia nasienia we mnie. Okres powinnam dostać tak jak mówiłam 7 listopada, poprzednio dostałam 7 października. Test ciążowy robiłam 15 listopada. Czasami bolą mnie jajniki, mam dość obfite plamienie z pochwy i częste oddawanie moczu. Czy mogę być w ciąży? Jeśli nie to co z okresem?

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobieństwo ciąży jest raczej niskie ale nie zerowe. Być może jest to jakaś infekcja. Proponuję udać się do ginekologa celem rozwiania wszelkich wątpliwości.