Obfite upławy podczas i po stosunku u 22-latki

Dzien dobry, mam 22 lata, mam problem z obfitymi upławami przed w trakcie i po stosunku, jest tak mocny ze partner poprostu mało co mnie czuje. Dzieje sie juz tak ok 2 miesieczy. Pytanie moje brzmi Czy moze być to spowodowane zbyt częstym uprawianiem seksu, kochamy sie mniej wiecej 2 razy dziennie???

Lek. Katarzyna Szymczak

Upławy mogą być spowodowane stanem zapalnym dróg rodnych lub np. obecnością nadżerki na szyjce macicy, radze udać się do ginekologa, który po badaniu będzie mógł ustalić przyczynę Pani dolegliwości. Raczej nie są one związane z tym, że często Pani współżyje.
Pozdrawiam