Ból podczas stosunków u 18-latki

Witam, współżyje z partnerem już 2,5 r. Podczas seksu odczuwam boleści. Leczyłam się u ginekologa na nadżerkę. Brałam tabletki dopochwowe, używałam maści i zostały mi wykonane dwa zabiegi, które miały zmniejszyć ilość upławów. Uważam, że się zmniejszyły, jednakże nadal odczuwam boleści podczas seksu. Współżyjemy w kilku pozycjach i czasem jest mi przyjemnie, a czasem nie. Czasem mam orgazm, ale wydaje mi się, że lepszy orgazm odczuwam podczas masturbacji. Czasem odczuwam lekki ból w podbrzuszu.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ból podczas stosunku może być spowodowany nieprawidłowym nawilżeniem dróg rodnych. Nie można wykluczyć innej przyczyny nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.