Ból w prawej stronie podbrzusza podczas stosunku
Witam.Od ok 2 miesięcy podczas stosunku odczuwam ból w prawej stronie podbrzusza.Ginekolog po badaniu pochwy stwierdził, że nic tam nie widzi. Mam jedynie nadżerkę szyjki macicy. Od czasu gdy pojawił się ten ból mam zły nastrój, czasem stany lękowe, napady płaczu. Czasem odczuwam ten ból gdy mam wzdęcia, ale nie aż tak jak przy współżyciu, czasem pojawia się on też samoistnie. Co może powodować ten ból? Czy to problem z układem pokarmowym, czy też rozrodczym? Na USG brzucha też nic nie wykryto.

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane objawy mogą mieć związek zarówno z układem pokarmowym jak i z układem rozrodczym. Jeśli jednak USG brzucha jest prawidłowe, sugeruję wykonanie USG dopochwowego.